Olukorras, mil tundub, et Sinu meie juures majutatav kodulehekülg või mõni teenus ei tööta, palun järgi alljärgnevat juhist:
 
  1. Kas kodulehekülg üldse ei avane või kuvatakse mõnda veateadet? Kui veateadet, siis ilmselt on küsimus kodulehekülje endaga ja ühendust tuleks võtta oma selle valmistaja või haldajaga.
  2. Kui kuvatakse veateadet "500 Internal Server Error" või "Error 503", palun kontrolli ressursside kasutavust ja seda juhendit.
  3. Kui kodulehekülg üldse ei avane, palun vaata meie serverite monitooringut aadressil http://monitooring.virtuaal.com. Ehk on probleem terve füüsilise serveriga? Kui antud leheküljel on märgitud katkestus, siis oleme sellest juba teadlikud ja teeme kõik endist oleneva, et teenus(ed) võimalikult kiiresti taastuks.
  4. Kui serverite monitooringu leheküljel katkestust ei ole märgitud, on võimalik, et Sinu internetiühenduse IP aadress on serveri tulemüüri poolt mingil põhjusel blokeeritud. Antud blokeeringud on reeglina ajutise iseloomuga ja ei tohiks piirata kõikide teenuste kasutamist. Palun oota 30-60 minutit enne, kui klienditoega ühendust võtad.
  5. Kui probleen on jätkuv ja ülal loetletud punktidest abi ei olnud, palun võta ühendust meie klienditoega e-posti aadressil supoort@virtuaal.com ja kindlasti kirjelda probleemi olemust võimalikult täpselt.
 
Kui tegemist on serveripõhise katkestusega, võid veendunud olla, et oleme sellest teadlikud ja juba tegeleme probleemi lahendamisega :)

  Trüki


Comments


  Add Comment

Confirm Submission

Please enter the text from the image in the box provided, this helps us to prevent spam.