Smart Updates For WordPress

Paigalda ja halda WordPressi kodulehekülge seniolematul moel!

WP Toolkit Deluxe pakub WordPressi koos pistikprogrammide ja teemade haldamist, turvalisuse tõhustamist, automatiseerimist, kloonimist ja varundamist hõlpsalt kasutajasõbralikust keskkonnast.

Eemaldame WordPressi haldamisest oletus- ja käsitöö. Lisaks kõigele, mida ootad - alates lihtsast varundamisest ja taastamisest kuni otsingumootorite tegevuse halduseni, kaasnevad lisaks ka nutikad värskendused, olemasolevate veebisaitide kloonimine dubleerimiseks/testimiseks, ühe klõpsuga turvalisuse tugevdamine ja palju muud! Ning loomulikult ka WordPressi enda automaatne paigaldus.

Lubame, et 2022 jooksul tuleb palju revolutsionaalseid lisandusi WordPressi maailmas!!

Ainus tööriist, mida iial vajad...

Loo kiiresti ja lihtsalt

Paigalda pistikprogrammid ja teemad, isegi otse WordPress.org'st, kas ühe konkreetse või kõigi oma WordPressi veebisaitidel üheaegselt, et kohandada välimust ja funktsionaalsust.

Eksperimenteeri turvaliselt

Klooni WordPressi, et eelnevalt proovida lehekülje uut kujundust, pistikprogramme või mis tahes aspekte. Seejärel sünkroniseeri muudatused soovitud hetkel oma aktiivsele leheküljele tagasi.

Naudi turvalisust

Ühe nupuvajutusega skaneeritakse ja tugevdatakse WordPressi leheküljed turvariskide vastu kasutades värskendusi, mis põhinevad WordPressi kogukonna ekspertide soovitustel. Samuti saab terve lehekülje või eraldi lehti parooliga kaitsta.

Automaatsed uuendused

Nutikalt toimiv uuendamine automaatselt tuvastab ja analüüsib värskendusi ühilduvuse ja ohutuse tagamiseks ning seejärel paigaldab koheselt või teavitab mis tahes probleemidest, tagades lehekülje ohutuse ja jätkuva toimivuse.

Kloonimine

Loo katsetamiseks oma aktiivse lehekülje duplikaat koos andmebaasiga täiesti turvalisse lavastusalasse (staging). Soovi korral, olles veendunud teostatud muudatuste toimivuses, saab need sünkroniseerida tagasi oma aktiivsele leheküljele.

Hooldusrežiim

Saad lehekülje avaliku vaate ajutiselt piirata ja enda poolt määratud teavitust kuvada selleks ajaks, mil teostad erinevaid töid nagu näiteks varundamine, taastamine, vigade otsing.

Kõige täiuslikum, turvalisem ja mitmekülgseim tööriistakomplekt WordPressi jaoks

WP Toolkit pakub kõike, mida vajad WordPressi veebisaitide installimiseks, konfigureerimiseks, värskendamiseks ja kaitsmiseks.

WP Toolkit on Wordpressi parim kaaslane!

Hinnakirja nägemiseks logi sisse või vaata veebimajutuse pakette.

NB! Aasta lõpuni on teenus tasuta!

Logi sisse

Korduma kippuvad küsimused

Mis on WP Toolkit?

WP Toolkit on Wordpressi haldusliides cPanelilt, mis võimaldab paigaldada, konfigureerida ja hallata WordPressi kodulehekülgi.

Mille poolest WP Toolkit Deluxe eristub?

WP Toolkit Deluxe on tasuline lisateenus koos täiustatud funktsioonidega, sealhulgas pistikprogrammide ja teemade haldus, staging, kloonimine, nutikad värskendused ja palju muud.

Mis on nutikas uuendamine?

Uuendamine testib automaatselt teemade, pistikprogrammide, keelte ja WordPressi värskendusi täiesti turvalises keskkonnas ilma enne reaalset paigutust selleks, et leheküljel peale uuendamisi mingisuguseid probleeme tekiks.

Palju WP Toolkit Deluxe maksab?

WP Toolkit Deluxe on lisateenus olemasolevale Virtuaal.com veebimajutuse teenuspaketile. Hinnakirja nägemiseks, palun sisene iseteenindusse või registreeru uue kliendina. Kuni 2022 aasta lõpuni pakume WP Toolkit tutvustuseks tasuta! Meie veebimajutuse teenused - Tutvu lähemalt

Kuidas ma saan ligi WP Toolkitile?

WP Toolkit juurdepääsu ikooni ja viite leiab cPanelist. Kui on tellitud WP Toolkit Deluxe, leiab sisselogimise viite ka meie iseteenindusest teenuse vaatest.